| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 600~2500MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 600~2500MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 600~2500MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120405MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |
| Functie | GEZICHTShoek HET MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120650MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | 0°~25° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~25° |
| Diameter | 105650mm |
|---|---|
| Diameter van het slijpwiel | 200 mm |
| Het malen Wiel het Overhellen Motorsnelheid | 1400 t/min |
| Motor snelheid van het slijpwiel | 1400 t/min |
| Werkstuk het Voeden Motorsnelheid | 1400 t/min |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | GEZICHTShoek HET MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120650MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | 0°~25° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~25° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 600~2500MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | TCT Boven-/zijkant slijpen |
|---|---|
| Max Dia. | 110 tot 300 mm |
| Dikte | 0.5-5 mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~25° |
| ZIJhoek | -5°~5° |