| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120505MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120700MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120500MM |
| Dikte | 0.510mm |
| ZIJontruimingshoek | 0°~-5° |
| RADIALE ONTRUIMINGShoek | -5°~5° |
| Functie | GEZICHTShoek HET MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120800MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | 0°~25° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~25° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120700MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120505MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120405MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120700MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Vermogen van de slijpwielmotor | 2.2kw |
|---|---|
| Diameter van het slijpwiel | 200 mm |
| Versnelling van het slijpwiel | 0-3m/min |
| Slijpwiel snelheid | 2800 tpm |
| Slijpschijfvoeding Motorvermogen | 0.75 kW |
| Versnelling van het slijpwiel | 0-3m/min |
|---|---|
| Diameter van het slijpwiel | 200 mm |
| Slijpschijf Kantelhoek | ±20° |
| Werkstuk het Voeden Motorsnelheid | 1400 t/min |
| Motor snelheid van het slijpwiel | 1400 t/min |