| Functie | PROFIELsnijders HET MALEN |
|---|---|
| Maximale lengte | 30300mm |
| ZIJhulphoek | -6°~6° |
| Slijpwiel snelheid | 3.5~20S/TIP |
| WIEL HET MALEN SNELHEID | 1000 ‚4000RPM |
| Slijpwiel snelheid | 3000-4500rpm |
|---|---|
| Motor snelheid van het slijpwiel | 1400-2800rpm |
| Dikte van het lemmet | 1-5 mm |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Afmeting | 1200*1200*1600mm |
| Functie | PROFIELsnijders HET MALEN |
|---|---|
| Maximale lengte | 30300mm |
| ZIJhulphoek | -6°~6° |
| Slijpwiel snelheid | 3.5~20S/TIP |
| WIEL HET MALEN SNELHEID | 1000 ‚4000RPM |
| Functie | PROFIELsnijders HET MALEN |
|---|---|
| Maximale lengte | 30300mm |
| ZIJhulphoek | -6°~6° |
| Slijpwiel snelheid | 3.5~20S/TIP |
| WIEL HET MALEN SNELHEID | 1000 ‚4000RPM |