| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 100500mm |
| Automatische rangschikking | CNC-machines |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL HOEKBEREIK | -5°~5° |
| Naam | CNC-zaagbladslijpmachine |
|---|---|
| Werkstuk het Voeden Motorsnelheid | 1400 t/min |
| Slijpschijf kantelbaar motorvermogen | 0.75 kW |
| Diameter van het slijpwiel | 200 mm |
| Het malen Wiel het Voeden Motorsnelheid | 1400 t/min |
| Spanning van de molenwielmotor | 220V/380V |
|---|---|
| Vermogen van de slijpwielmotor | 1.5-2.2kw |
| Afmeting | 1200*1200*1600mm |
| Controlesysteem | PLC's |
| Naam | CNC de Scherpende Machine van het Zaagblad |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Diameter van het slijpwiel | 150200mm |
| Het malen Snelheid | 0.5-3m/s |
| Naam | CNC de Scherpende Machine van het Zaagblad |
| De diameter van het blad | 100505mm |
| Functie | DE OPPOETSENDE MACHINE VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 100~350MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| Afmeting | 2850*1080*1800MM (L*W*H) |
| Gewicht | 1600 kg |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 600~2500MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | GEZICHTShoek HET MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120800MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | 0°~25° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~25° |