| Functie | PROFIELsnijders HET MALEN |
|---|---|
| Maximale lengte | 30300mm |
| ZIJhulphoek | -6°~6° |
| Slijpwiel snelheid | 3.5~20S/TIP |
| WIEL HET MALEN SNELHEID | 1000 ‚4000RPM |
| Functie | BANDSAW-SIDE GRINDING |
|---|---|
| Max Dia. | 20 tot 210 mm |
| Dikte | 0.5-5 mm |
| HAAKhoek | 0°~7° |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 1~15mm |
| Breedte van het slijpwiel | 10-20 mm |
|---|---|
| Slijpwiel snelheid | 3000-4500rpm |
| Controlesysteem | PLC's |
| Motor snelheid van het slijpwiel | 1400-2800rpm |
| Het malen Snelheid | 0.5-3m/s |
| Afmeting | 1200*1200*1600mm |
|---|---|
| Spanning van de molenwielmotor | 220V/380V |
| Diameter van het slijpwiel | 150200mm |
| Vermogen van de slijpwielmotor | 1.5-2.2kw |
| Motor snelheid van het slijpwiel | 1400-2800rpm |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~405MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | Het blad van de metaal koudzaag |
|---|---|
| Max Dia. | 500~2000MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -30°~30° |
| Schuine randhoek | -20°~20° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120800MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |