| Frequentie van de motor van het slijpwiel | 50 Hz |
|---|---|
| Slijpschijf Motor Koelmethode | Luchtkoeling |
| Klasse van isolatie van de motor van het slijpwiel | F |
| Efficiëntie van de slijpwielmotor | IE2 |
| Het Beveiligingsniveau van de malend Wielmotor | IP54 |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120505MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120405MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120 tot 510 mm |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |
| Functie | BANDSAW-SIDE GRINDING |
|---|---|
| Max Dia. | 20 tot 210 mm |
| Dikte | 0.5-5 mm |
| HAAKhoek | 0°~7° |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 1~15mm |
| Functie | GEZICHTShoek HET MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120800MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| Schuine randhoek | -15°~15° |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120 tot 510 mm |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |
| Functie | Het blad van de metaal koudzaag |
|---|---|
| Max Dia. | 500~2000MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -30°~30° |
| Schuine randhoek | -20°~20° |
| Functie | GEZICHTShoek HET MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120800MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | 0°~25° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~25° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 600~2500MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |