| Malend Wieltype | Diamanten slijpwiel |
|---|---|
| Vermogen van de slijpwielmotor | 0.75 kW |
| Grootte van het slijpwiel | 100-200 mm |
| Hardheid van het slijpwiel | HRA90-HRA92 |
| Spanning | 220 V |
| Functie | Tandzaken slijpen |
|---|---|
| Max Dia. | 105650mm |
| Dikte | 1-5 mm |
| HAAKhoek | 30°~-10° |
| Schuine randhoek | 0° |
| Functie | Tandzaken slijpen |
|---|---|
| Max Dia. | 150 tot 2500 mm |
| Dikte | 1-20 mm |
| HAAKhoek | 30°~-10° |
| Schuine randhoek | 0° |
| Functie | TCT BOVENKANT & GEZICHT & HET ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 110~320MM |
| Dikte | 0.5-5 mm |
| HAAKhoek | -15°~15° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~20° |
| Functie | TCT BOVENKANT & GEZICHT & HET ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 110~320MM |
| Dikte | 0.5-5 mm |
| HAAKhoek | -15°~15° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~20° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120700MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120500MM |
| Dikte | 0.510mm |
| ZIJontruimingshoek | 0°~-5° |
| RADIALE ONTRUIMINGShoek | -5°~5° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120500MM |
| Dikte | 0.510mm |
| ZIJontruimingshoek | 0°~-5° |
| RADIALE ONTRUIMINGShoek | -5°~5° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 500~1500mm |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 500~1500mm |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |