| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~405MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | DE OPPOETSENDE MACHINE VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 100~350MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| Afmeting | 2850*1080*1800MM (L*W*H) |
| Gewicht | 1600 kg |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120505MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120505MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | GEZICHTShoek HET MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120800MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| Schuine randhoek | -15°~15° |
| Functie | TCT BOVENKANT & GEZICHT & HET ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 110~320MM |
| Dikte | 0.5-5 mm |
| HAAKhoek | -15°~15° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~20° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 600~2500MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120405MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120405MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120505MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |