| Functie | GEZICHTShoek HET MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120800MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | 0°~25° |
| HOOGSTE HOEK | 8°~25° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 600~2500MM |
| Dikte | 1~15mm |
| HAAKhoek | -5°~28° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |
| Functie | HET HOOGSTE HOEK MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120405MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HOOGSTE HOEK | 8°~17° |
| Schuine randhoek | -45°~45° |
| Functie | BANDSAW-SIDE GRINDING |
|---|---|
| Max Dia. | 20 tot 210 mm |
| Dikte | 0.5-5 mm |
| HAAKhoek | 0°~7° |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 1~15mm |
| Functie | PROFIELsnijders HET MALEN |
|---|---|
| Maximale lengte | 30300mm |
| ZIJhulphoek | -6°~6° |
| Slijpwiel snelheid | 3.5~20S/TIP |
| WIEL HET MALEN SNELHEID | 1000 ‚4000RPM |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120 tot 510 mm |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET DUBBELE ZIJ MALEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120 tot 510 mm |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | KOUD METALEN ZAAGBLAD DUBBELZIJDIG SLIJPEN |
|---|---|
| Max Dia. | 120800MM |
| Dikte | 0.510mm |
| HAAKhoek | -5°~30° |
| CENTRIPETAAL | -5°~5° |
| Functie | HET ZANDSTRALENmachine VAN HET ZAAGblad |
|---|---|
| Max Dia. | 105~505MM |
| Dikte | 1-5 mm |
| DE WAAIER VAN DE UITEINDENlengte | 2~20MM |
| Pits | 2~65mm |